HAKKIMIZDA

Biz kimiz ?

HAKKIMIZDA

Alkapen. San. Tic. Ltd. Şti 1985 yılında Rize’de Hüseyin KOÇ ve Ali Fuat KOÇ tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine inşaat sektörüne yönelik alüminyum uygulamalarıyla başlayan firmamız,1989 yılından itibaren sektörün hızlı ve farklı gelişmelerini bünyesine katarak PVC profil işleme ve çift cam üretim tesislerini hizmete açtı. 1993 yılında ise Ankara’da PVC profil üretim entegre tesislerini Türk sanayisine kazandırarak sektörün öncü firmalarından birisi olmuştur. Alkapen. San. Tic. Ltd. Şti. 1985 yılından  itibaren yurt içinde ve yurt dışında birçok konut, okul, hastane ve alışveriş merkezi inşaatı projelerini başarıyla tamamlamıştır. Günümüzde hastane ve alışveriş merkezi işletmeciliği ile hizmet sektöründeki yerini almıştır. Alkapen. San. Tic. Ltd. Şti. kurumsal alt yapısından aldığı destekle özgün proje ve uygulamalarını hayata geçirmeye devam etmektedir.

Alkapen taahhüt firmaları, resmi kurumlar, özel proje ve imalat isteyen herkes için aranılan ve tavsiye edilen bir işletme haline gelmiştir. Alüminyum ve cephe sektöründe güvenilir ,kaliteli ve ödün vermeyen projelerde hizmet vermektedir.Türkiye,Gürcistan,Irak,Azerbaycan(Nahçivan) ülkelerinde faaliyetlerini yapmaya devam etmektedir.Bugün bir çok il ve ilçemizde bulunan en güzel yapılarda Alkapen ürünlerini görebilirsiniz.

Alkapen olarak en büyük isteğimiz şimdiye kadar olduğu gibi sürekli büyüyerek, alkapen kalitesine olan talebe cevap verebilmektir. Çok daha fazla ihracat yaparak ülkemize daha fazla döviz getirebilmektir.

Alkapen firması olarak sağlık sektörü hizmetinde , enerjisi  sektörü hizmetinde ,inşaat sektörü  ve taşyünü üretiminde bulunmaktadır. Bu alanlarda Türkiye ve Dünya piyasasına girmiş bulunmaktadır.

TOP