Sofa Loca

  • Video
  • W75 Yalıtımlı Pencere ve Kapı Serisi (W8)W75 seri Yüksek ısı yalıtımı istenen soğuk iklimi olan bölgeler için geliştirilmiştir. Her türlü pencere ve kapı açılım varyasyonlarının çözülebildiği, teknik olarak Euro section 1 kanal detayıyla tüm aksesuar çeşit uyumunun sağlandığı, kulanılan 34 mm poliamid ısı bariyeri sayesinde yalıtım özelliği güçlendirilmiş bir pencere ve kapı serisidir. Gereksinim duyulması halinde ısı ve ses yalıtımı artırılabilinir özeliktedir. Mimari estetiğiyle ve tüm boya, eloksal renklerinin uygulanabildiği ayrıcalıklı bir sistemdir. W75 yalıtımlı pencere ve kapı serimiz gövde olarak 75 mm derinliğinde varyasyon olarak W7 (1.6 mm kalınlğında ) ve W8 (2 mm kalınlığında) olarak oluşmaktadır. Serilerimiz güçlü tasarımı sayesinde, tüm doğrama serilerimizle uyumlu olarak aynı conta ve aksesuarlarının, çıta, adaptör, köşe, takozu profillerinin ortak kullanılması yönüyle uygulamacılar için gerek stok, gerek imalat gerekse atıl malzeme maliyetinden kurtararak maksimum yarar sağlamaktadır.
  • S45 Yalıtımsız Sürme Seri (S2)İtalyan Giesse aksesuar firmasının çözüm ortaklığıyla geliştirilen, güçlü ısı yalıtım özeliklerinin sunulduğu, piyasada ‘’kaldırsür’’ olarak bilinen bir sistemdir. Tüm açılım varyasyonlarını karşılayabildiği gibi istenirse normal sürmede yapılabilmektedir. Kullanıldığı yerlerde işlev ve mimari olarak ayrıcalık sağlar. Dizayn özelliği gereği yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlar. Kaldır sür ve normal sürme olarak 80- 160 kg kanat ağırlığı kapasitesine sahiptir.
  • Alutech Isı Yalıtımlı Cam Balkon SistemiKayar paneller zemin kılavuzları veya kanallar kullanılmadan hareket ettirilebilir. Tekerler, pimler ve kilitler her paneli sabit konumda durmasına yardımcı olur. Panellerin ayarlanması, hizalanması ve çalıştırılması kolaydır. Güçlü teker tasarımı sayesinde kullanımı kolaylaştırılmıştır.
  • CATEGORY
  • TAGS